Den Země jako malovaný….
- 1. stupeň
- 7. 5.
- Minut čtení: 1
Každoročně 22. dubna celý svět slaví Den Země. Že planetu, na které žijeme, máme jen jednu, a že o ni musíme pečovat, si často připomínáme při různých ekologických aktivitách ve třídách nebo venku. Přijali jsme ale i výzvu DDM Uničov tentokrát na výtvarnou soutěž „Den Země aneb Planeta očima dětí“. Tam se sešlo 105 výtvarných dílek jednotlivců a dokonce 28 kolektivních tvoření z uničovského regionu. Žákyně naší školy Nasťa Bohuniak ze IV. A, Nela Kolářová a Taisiia Prykhodko, obě z V. B, zaujaly svoji kreativitou a za své ztvárnění vztahu k životnímu prostředí byly odměněny. Třeba právě i taková forma zamyšlení vede k ochraně přírody pro budoucí generace.
Blahopřejeme a děkujeme.
S dětmi tvořily Mgr. J. Šebestová, Bc. Veronika Ivánková a Mgr. Soňa Langerová









