Poděkování na závěr školního roku
- 2. stupeň
- před 12 minutami
- Minut čtení: 1
Vážení žáci, rodiče a přátelé naší školy,
na závěr školního roku bych Vám všem chtěla srdečně poděkovat za spolupráci, podporu a úsilí, díky kterým byl tento rok plný zajímavých zkušeností, úspěchů i společných zážitků.
Milí žáci, děkuji Vám za Vaši píli, vytrvalost a chuť učit se novým věcem. Přeji Vám, abyste byli na své výsledky právem hrdí.
Vážení rodiče, děkuji Vám za důvěru, podporu a spolupráci, které nám po celý rok věnujete. Váš zájem o vzdělávání Vašich dětí a ochota spolupracovat se školou jsou pro nás velmi cenné.
Velké poděkování patří také našemu zřizovateli, jehož dlouhodobá podpora a vstřícná spolupráce nám umožňují zkvalitňovat prostředí školy a vytvářet co nejlepší podmínky pro vzdělávání i osobní rozvoj našich žáků.
Přeji Vám všem, aby letní prázdniny byly naplněny odpočinkem, pohodou, radostí a krásnými společnými chvílemi. Na začátku nového školního roku se na Vás budeme opět těšit.
Přeji Vám krásné léto a vše dobré.
Ing. Andrea Mrázová, ředitelka ZŠ Pionýrů, Uničov




